Pole Dance University Tutorial – Martini / Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo / Wola

Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo/ Wola to miejsce, w którym Twój rozwój jest ważny. Ty jesteś ważna! Dlatego rozpoczynamy serię tutoriali, abyś mogła zgłębiać tajniki pole dance 🙂

Poznaj Martini!

Figura Martini to figura, którą poznasz na poziomie podstawowym wyższym lub na kursie grupy średniozaawansowanej. Jest to figura pole dance, gdzie podczas wykonywania jej bardzo ważny jest chwyt pod kolanem oraz w dole łokciowym. Jednakże ten trick można również wykonać zaczynając z ziemi lub w górze, zaczynając od outside leg hook’a.

Więcej Tutoriali na PoleDanceTutorials.pl – na tej platformie szkoleniowej znajdziesz wiele figur – od poziomu podstawowego po zaawansowany! Dodatkowo już wkrótce dostępny będzie Kurs Szpagatowy – będzie to seria 6 godzin treningów poświęconych szpagatom wykrocznym, między innymi z wykorzystaniem taśm i rollerów.

Przede wszystkim pamiętaj, aby każdą figurę wykonywać zawsze na obie strony

Jest to ważne, aby całe ciało rozwijało się równomiernie. Ćwicząc tylko na jedną stronę można nabawić się dysproporcji w ciele.

pole dance warszawa bemowo wola
Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo / Wola

Poznaj Trenerki Pole Dance University

Daj się wprowadzić w cudowny świat pole dance! Uwaga, to uzależnia 😉 Dołącz do naszej pole dance’owej Rodzinki i ucze się od pełnych pasji Trenerek pole dance w Warszawie. Po pierwszych zajęciach zrozumiesz czym się tak zachwycały koleżanki, które już na pole dance były 🙂