Masaż Twarzy Kobido

http://instytutkobido.pl

W Pole Dance University dbamy o rozwój ciała, w Instytucie Kobido – zadbamy o Twoją skórę twarzy i relaks!

Zanurz się w oceanie relaksu i odkryj tajemnicę młodości w dłoniach wyjątkowego masażu kobido!

Czy zastanawiałaś się o chwili tylko dla siebie, pełnej harmonii i odprężenia? Czasami życie stawia przed nami wiele wyzwań, a teraz masz możliwość zapomnieć o troskach i odprężyć się podczas masażu twarzy Kobido.

Nasz zespół masażystów zaprasza Cię w podróż, podczas której odkryjesz tajemnice naturalnego piękna. Kobido – starożytna japońska sztuka masażu twarzy, przynosi nie tylko błogi relaksu, ale także odmładza skórę i przywraca witalność.

Oczywiście masaż kobido to o wiele więcej niż tylko odmładzający zabieg. To rytuał, który odpręża umysł, łagodzi stres i uruchamia działanie całego organizmu. W Pole Dance University doskonale rozumiemy dlaczego tak ważna jest harmonia ciała i ducha, dlatego wprowadzamy masaż kobido do naszej oferty.

W naszym kameralnym i przytulnym gabinecie masażu, zrelaksujesz się w rękach naszej masażystki. Każdy masaż jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu zapewnimy Ci wyjątkowe doświadczenie, które pozostawi Cię odprężoną, promienną i pełną energii.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji. Twój umysł i ciało zasługują na odrobinę luksusu.

Tel. 731-71-73-75

Zapisy w aplikacji: http://app.fitssey.com/instytutkobido

Instagram Instytutu Kobido z tipami, dla pięknej cery – http://instagram.com/instytut_kobido