Pole Kids – Pole Dance dla dzieci w wieku 5-10 lat

Po pierwsze Pole Dance dla dzieci warszawa to połączenie gimnastyki i akrobatyki. Po drugie to również ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz na koordynację w jednym!

A przede wszystkim zajęcia te odbywają się w atmosferze zabawy!

Jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie Twojego dziecka? Jakie korzyści przynosi Pole Dance dla dzieci:

• pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne
  • zmniejsza prawdopodobieństwo otyłości i nadwagi, w rezultacie obniża ryzyko cukrzycy typu 2 i chorób serca w przyszłości
  • redukuje niepokój i stres
  • Twoje dziecko uczy się budować umiejętności społeczne, a w tym budowanie relacji, umiejętność współpracy w zespole, poznawanie zasad zdrowej rywalizacji oraz umiejętność odnoszenia porażek
  • większa koordynacja pomaga w nauce nowych umiejętności – nie tylko ruchowych, ale i w pisaniu, jak i w rysowaniu

Dzieci powinny mieć zapewnioną dawkę ruchu, a w szczególności minimum codziennie 60 minut.

Nie zapominajmy, że szczególnie ważnym okresem w kształtowaniu zainteresowań ruchowych dziecka jest okres szkolny. A w nim moment podjęcia nauki wiąże się z długotrwałym unieruchomieniem dziecka w ławce, czy przy biurku, co jest sprzeczne z jego naturalną potrzebą ruchu.

Nie mniej jednak ważne jest by rodzice mieli świadomość ogromnego zapotrzebowania dziecka w tym wieku na ruch i nieodwracalnych szkód dla zdrowia dziecka, spowodowanych jego niedoborem.

pole dance kids warszawa
Pole Dance Kids – Pole Dance dla dzieci Warszawa

Zapraszamy na zajęcia do Pole Dance University – szkoły tańca Pole Dance na Bemowie/ Woli.

Wszechstronny rozwój zaoowocuje pełną sprawnością Twojego dziecka w przyszłości! Dzięki nowym, niespotykanym umiejętnościom, za kilka lat, będzie Ci wdzięczne!

Zobacz grafik Pole Dance Kids Warszawa

PoleDanceTutorials.pl