Cennik

Cennik lekcji indywidualnych Pole Dance 1:1

Jednorazowa lekcja indywidualna – 220 zł

Pakiet 4 lekcji indywidualne – 780 zł;

Przy dwóch osobach na Lekcji Indywidualnej doliczane jest 50% kwoty za drugą osobę.

Trenuj z koleżanką, mamą, siostrą taniej 🙂

PoleDanceTutorials.pl

Przede wszystkim Twoje ciało będzie sprawniejsze, a to z kolei rzutuje na Twoje codzienne poczucie własnej wartości, lepsze samopoczucie. Endorfiny dowiozą Tobie masę radości i zadowolenia z życia.

Po pierwsze, warsztaty w Pole Dance University w Warszawie – szkole tańca pole dance Warszawa Bemowo/ Wola/ Ursus prowadzone są w sposób bezpieczny przez doświadczoną kadrę, a to gwarancja skuteczności, jakości, wiedzy.

Po drugie w Pole Dance University podczas warsztatów masz rurkę na wyłączność, a to gwarancja progresu i zachowania higieny podczas zajęć.

U nas podczas warsztatów w grupie motywacja Instruktorów jest nieoceniona 💖

Po warsztatach poczujesz, że możesz więcej i nie tylko na rurce, ale i w życiu prywatnym, czy zawodowym.

Wiemy jak pomóc Tobie w przełamaniu barier.

Przede wszystkim zajęcia w Pole Dance University to warsztaty prowadzone w sposób bezpieczny, a nasze Kursantki to cudowne Istoty. Jesteśmy pewni, że odnajdziesz tu pokrewne dusze 💖

Za 4 tygodnie będziesz miała lepszą kondycję i nowe umiejętności

Spełnione marzenia nie mają ceny!

Odkryj nową pasję! Znajdź czas tylko dla siebie i poczuj, że robisz coś dobrego dla siebie! Doceń samą siebie 💖

Zwłaszcza w obecnych czasach to ważne, aby zadbać o swój odpoczynek, regenerację oraz spokój duch