Lekcje Indywidualne

Zapraszamy na lekcje indywidualne Pole Dance Warszawa!

Lekcja indywidualna Pole Dance to zupełnie co innego niż zajęcia grupowe.

Jakie są zalety treningu indywidualnego Pole Dance w Pole Dance University?

• trening 1:1 z Trenerem – przede wszystkim masz całą uwagę Trenerki na wyłączność!
  • dopasowanie ćwiczeń wyłącznie pod Twoje możliwości
  • w rezultacie – większy progres z zajęć na zajęcia
  • nasza Kadra ma międzynarodowe, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu Pole Dance
  • elastyczny grafik treningów – trenujesz wtedy, kiedy chcesz

Specjalizujemy się w treningach indywidualnych dorosłych (każdy poziom sprawności i zaawansowania), jak również młodzieży i dzieci, które mają potencjał do występowania w zawodach i dążą do osiągnięcia poziomu mistrzowskiego.

Sprawdź jak uczymy

Pole Dance Warszawa

Wejdź do świata Pole Dance pod okiem wykwalifikowanej Trenerki! Nasza Kadra Trenerska ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu osiągniesz swoje cele:

• w sposób bezpieczny
  • szybciej
  • w przyjaznej atmosferze
  • znając prawidłową technikę ćwiczeń
  • bez montonii

Jakie cele pomożemy Tobie osiągnąć poprzez lekcje indywidualne Pole Dance?

Co daje trening personalny pole dance?

• nauczysz się nowych, oryginalnych umiejętności – dzięki czemu zwiększy się Twoja pewność siebie!
  • z zajęć na zajęcia Twoje ciało będzie bardziej elastyczne – co pomoże Tobie pozbyć się np. bólów pleców
  • poprawi się Twoja kondycja, a wraz z tym Twoje samopoczucie, koncentracja oraz pamięć! (udowodnione naukowo)
  • Twoja sylwetka będzie coraz bardziej wyprostowana – pole dance wzmacnia kluczowe partie mięśniowe
  • przekonasz się, że Twoje ciało jest wspaniałe! Nieważne jak wygląda, ale co jest w stanie zrobić! Bodypositive – zaakceptujesz swoje ciało, będąc wdzięczna, że na tyle Ci pozwala! (a na co wcześniej nie zwracałaś uwagi lub nie wierzyłaś, że tak może być!)

lekcje indywidualne pole dance warszawa

Zapraszamy na lekcje indywidualne Pole Dance Warszawa!

Pole Dance Tutorials.pl