Lekcje Indywidualne

Zapraszamy na lekcje indywidualne Pole Dance Warszawa!

Lekcja indywidualna Pole Dance to zupełnie co innego niż zajęcia grupowe.

Jakie są zalety treningu indywidualnego Pole Dance w Pole Dance University?

• trening 1:1 z Trenerem – przede wszystkim masz całą uwagę Trenerki na wyłączność!
  • dopasowanie ćwiczeń wyłącznie pod Twoje możliwości
  • w rezultacie – większy progres z zajęć na zajęcia
  • nasza Kadra ma międzynarodowe, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu Pole Dance
  • elastyczny grafik treningów – trenujesz wtedy, kiedy chcesz

Sprawdź jak uczymy oraz opinie o naszej szkole pole dance

Pole Dance Warszawa

Wejdź do świata Pole Dance pod okiem wykwalifikowanej Trenerki! Nasza Kadra Trenerska ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu osiągniesz swoje cele:

• w sposób bezpieczny
  • szybciej
  • w przyjaznej atmosferze
  • znając prawidłową technikę ćwiczeń
  • bez montonii

Jakie cele pomożemy Tobie osiągnąć poprzez lekcje indywidualne Pole Dance?

Co daje trening personalny pole dance?

• nauczysz się nowych, oryginalnych umiejętności – dzięki czemu zwiększy się Twoja pewność siebie!
  • z zajęć na zajęcia Twoje ciało będzie bardziej elastyczne – co pomoże Tobie pozbyć się np. bólów pleców
  • poprawi się Twoja kondycja, a wraz z tym Twoje samopoczucie, koncentracja oraz pamięć! (udowodnione naukowo)
  • Twoja sylwetka będzie coraz bardziej wyprostowana – pole dance wzmacnia kluczowe partie mięśniowe
  • dodatkowo przekonasz się, że Twoje ciało jest wspaniałe! Nieważne jak wygląda, ale co jest w stanie zrobić! Bodypositive – zaakceptujesz swoje ciało, będąc wdzięczna, że na tyle Ci pozwala! (a na co wcześniej nie zwracałaś uwagi lub nie wierzyłaś, że tak może być!)

CENNIK:

Jednorazowa lekcja – 200 zł

4 lekcje indywidualne – 720 zł

8 lekcji indywidualnych – 1440 zl

Zapraszamy na lekcje indywidualne Pole Dance Warszawa!

Specjalizujemy się w treningach indywidualnych dorosłych (każdy poziom sprawności i zaawansowania), jak również młodzieży i dzieci, które mają potencjał do występowania w zawodach i dążą do osiągnięcia poziomu mistrzowskiego.

Rób to, co kochasz i rób tego więcej! 🙂

Pole Dance Tutorials.pl