Pole Dance

Przede wszystkim Pole Dance to fantastyczna przygoda!

Zapraszamy na zajęcia do szkoły Pole Dance Warszawa Bemowo! Po pierwsze niesamowicie rzeźbi i wzmacnia ciało – dzięki treningom Pole Dance Twoje ciało stanie się gibkie i smukłe!

Twoje ciało będzie sprawniejsze, a to z kolei rzutuje na Twoje codzienne poczucie własnej wartości, lepsze samopoczucie – endorfiny dowiozą Tobie masę radości i zadowolenia z życia.

Po drugie, zajęcia w Pole Dance University w Warszawie- szkole tańca pole dance Warszawa Bemowo/ Wola prowadzone są w sposób bezpieczny przez doświadczoną kadrę, a to gwarancja skuteczności, jakości, wiedzy i tego, że Trenerka przeprowadzi Cię z punktu A do punktu B.

Uczęszczaj na zajęcia regularnie, a za parę chwil zobaczysz efekty!

Każdą figurę rozkładamy na czynniki pierwsze. Co jest istotne abyś bez problemów ją zrobiła.

Daną figurę pokażemy tyle razy, ile potrzebujesz, objaśnimy jak wejść do tricku z każdej możliwej strony.

Niemniej jednak możesz na nas liczyć, bo pomożemy Ci wejść do niej.

A Twoje ciało poznało wzorce ruchowe, przyasekurujemypodzielimy się wskazówkami – do wszystkiego dojdziemy wspólnie, a wkrótce Twoi znajomi będą się zastanawiać, gdzie Ty nauczyłaś się takich fajnych tricków!

Pole Dance Warszawa

Dlaczego w Pole Dance University?

W Pole Dance University podczas zajęć masz rurkę na wyłączność, a to gwarancja progresu i zachowania higieny podczas zajęć.

U nas podczas zajęć w grupie motywacja Instruktorów jest nieoceniona 💖

Po zajęciach poczujesz, że możesz więcej i nie tylko na rurce, ale i w życiu prywatnym, czy zawodowym.

Wiemy jak pomóc Tobie w przełamaniu barier.

Zajęcia w Pole Dance University to zajęcia prowadzone w sposób bezpieczny a nasze Kursantki to cudowne Istoty i jesteśmy pewni, że odnajdziesz tu pokrewne dusze 💖

Za 4 tygodnie będziesz miała lepszą kondycję i nowe umiejętności

Następnie odnotujesz wzrost endorfin, a to większe zadowolenie z życia!

Spełnione marzenia nie mają ceny!

Odkryj nową pasję! Znajdź czas tylko dla siebie i poczuj, że robisz coś dobrego dla siebie! Doceń samą siebie 💖

Napisz do nas, a zarezerwujemy dla Ciebie rurkę!

Jak się ubrać na zajęcia? Co ze sobą zabrać?

• Zabierz ze sobą krótkie spodenki (zimą warto zabrać długie spodnie dresowe) oraz koszulkę z krótkim rękawem i zimą narzuć na siebie bluzę.
  • Na sali ćwiczymy boso lub w skarpetkach, wiec nie zabieraj butów na zmianę.
  • Podczas zajęć na pewno się zmęczysz, dlatego zabierz ze sobą butelkę wody
  • Natomiast jeśli masz własną matę w domu, to zabierz ją ze sobą, jeśli nie to studio dysponuje matami, które są dezynfekowane.

Grafik dostępny jest tutaj (kliknij) i ma podział na poziomy zaawansowania.

Poziomy Zaawansowania:

Pierwszym poziomem jest poziom podstawowy.

Jeśli nie miałaś styczności z rurką lub chodziłaś do innej szkoły przez krótki okres lub miałaś przerwę, zacznij od podstaw.
Pamiętaj, że w tych grupach od początku nauczymy się wszystkiego krok po kroku.
Od chodzenia przy rurce, pierwszych obrotów, a z czasem gdy Twoje ciało będzie mocniejsze to nauczymy Cię wejść na rurkę💖

Zależy nam na Twoich postępach, bo to one napędzają nas do dalszego działania! Wiemy też, że jak dotkniesz rurki to pokochasz ją tak samo jak my! 💖

Drugim poziomem jest poziom początkujący 1 oraz początkujący 2.

To kolejny krok wtajemniczenia 🙂

Już umiesz wchodzić na rurkę, znasz podstawowe figury i obroty.

Tutaj czeka Cię nauka kolejnych pięknych figur oraz nauczysz się pierwszych łączeń figur z poziomu podstawowego.

Aby dojść do tego poziomu, nieuniknione jest przejście przez poziom podstawowy. Twoje ciało będzie już na tyle silne i mobilne, aby uczyć się trudniejszych rzeczy.
Pamietaj, ten poziom to naprawdę fascynująca droga ku odkryciu mocy własnego ciała! 💖

Trzecim poziomem jest poziom średniozaawansowany 1, 2, 3.

Tutaj królują bardziej zaawansowane technicznie tricki oraz więcej combosów! Jeśli będziesz ćwiczyć systematycznie – już wkrótce tu dojdziesz!

Następny poziom to zaawansowany (1, 2, 3)

To już naprawdę wyższy poziom wtajemniczenia! Osiąga się go zazwyczaj po kilku latach treningów. Warto!

Zapraszamy na zajęcia pole dance w Warszawie Bemowo

Zobacz grafik