Aerial Hoop

Aerial Hoop Warszawa – już w Pole Dance University!

Pamiętasz jak bawiłaś się kiedyś na trzepaku i sprawiało Ci to mega frajdę? Takim trzepakiem w dzisiejszych czasach może być właśnie Aerial Hoop, czyli koło podwieszone do sufitu!

Przede Wszystkim Aerial Hoop łączy w sobie gimnastykę, taniec i dobrą zabawę! Dzięki tej formie ćwiczeń niesamowicie wzmocnisz mięśnie brzucha, wyrzeźbisz mięśnie ramion i nóg.

Rozwój to coś, co Cię kręci? Dzięki Aerial Hoop nie tylko wysmuklisz i ujędrnisz ciało, ale także nabędziesz nowe umiejętności! W rezultacie nabędziesz gracji i lekkości – to efekt uboczny regularnego uczęszczania na zajęcia! Na własnej skórze przekonasz się jak to jest unosić się w powietrzu i… latać!

aerial hoop warszawa
Aerial Hoop Warszawa

Poznaj Trenerkę Halkę bliżej

W kameralnej grupie Trenerka zaczyna od rozgrzewki, aby przygotować ciało do ćwiczeń. Po rozgrzewce przechodzimy do części głównej, gdzie uczymy się poszczególnych elementów – zawsze dostosowanych do możliwości grupy.

Na poziomie od podstaw przede wszystkim uczymy się jak na to koło w ogóle wejść 😉 nasza Trenerka pokaże Tobie jak zrobić to technicznie, dzięki czemu już na pierwszych zajęciach zobaczysz „świat z góry”.

Trenerka zawsze tłumaczy dokładnie i pokazuje triki tyle razy, ile tego potrzebujesz. Zawsze podpowie, bo czasem mała zmiana chwytu sprawi, że figura wyjdzie. Przyasekuruje i pomoże wejść do figury, którą właśnie ćwiczysz.

Po kilku zajęciach poczujesz zmianę – będziesz silniejsza, bardziej rozciągnięta, a dzięki temu również wzrośnie Twoja pewność siebie! Bo wsparcie grupy i Trenerki da Tobie zapewnienie, że możesz! Że niemożliwe nie istnieje!

A za chwilę Twoi znajomi zaczną się zastanawiać czy Ciebie obchodzą w ogóle prawa grawitacji?

Sprawdź Grafik

Daj się zaskoczyć, a sama przekonasz się jak Aerial Hoop może urozmaicić Twój dzień!

Jak się ubrać na Aerial Hoop?

Na Aerial Hoop zabierz ze sobą legginsy oraz koszulce z krótkim rękawem. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach

W Pole Dance University, Aerial Hoop Warszawa, prowadzimy zajęcia w sposób bezpieczny – masz koło na wyłączność, materac i uwagę Instruktorki.

aerial hoop warszawa
Aerial Hoop Warszawa