Halka

Swoją przygodę zaczęłam z Pole dance w 2016 roku, ale któregoś dnia na początku 2018 z ciekawości poszłam na trening Aerial Hoop i szybko rekreacyjne treningi zmieniły się w pasję. W styczniu 2020 roku zostałam oficjalnie certyfikowanym instruktorem Aerial Hoop. Od półtora roku intensywnie pracuje zarówno nad sobą, jak i małymi i dużymi dziewczętami, rozwijając kreatywność, balans, orientację własnego ciała, ale przede wszystkim zarażam miłością do koła.

aerial hoop warszawa
Aerial Hoop Warszawa

Przede Wszystkim Aerial Hoop łączy w sobie gimnastykę, taniec i dobrą zabawę! Dzięki tej formie ćwiczeń niesamowicie wzmocnisz mięśnie brzucha, wyrzeźbisz mięśnie ramion i nóg.

Rozwój to coś, co Cię kręci? Dzięki Aerial Hoop nie tylko wysmuklisz i ujędrnisz ciało, ale także nabędziesz nowe umiejętności! W rezultacie nabędziesz gracji i lekkości – to efekt uboczny regularnego uczęszczania na zajęcia! Na własnej skórze przekonasz się jak to jest unosić się w powietrzu i… latać!

Po kilku zajęciach poczujesz zmianę – będziesz silniejsza, bardziej rozciągnięta, a dzięki temu również wzrośnie Twoja pewność siebie! Bo wsparcie grupy i Trenerki da Tobie zapewnienie, że możesz! Że niemożliwe nie istnieje!

Sprawdź Grafik

Daj się zaskoczyć, a sama przekonasz się jak Aerial Hoop może urozmaicić Twój dzień!

Jak się ubrać na Aerial Hoop?

Na Aerial Hoop zabierz ze sobą legginsy oraz koszulce z krótkim rękawem. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach

W Pole Dance University, Aerial Hoop Warszawa, prowadzimy zajęcia w sposób bezpieczny – masz koło na wyłączność, materac i uwagę Instruktorki.


Czytaj też: Test długości funkcjonalnej tylnej taśmy