Najczęstsze pytania Kursantek

Pole Dance University – Pole Dance Bemowo Ursus

Czy żeby zacząć ćwiczyć pole dance, muszę najpierw przygotować się na siłowni?

Absolutnie nie! NIE trzeba mieć zaplecza sportowego, aby zacząć. Program Pole Dance od podstaw jest tak skonstruowany, aby przygotować Cię na dalsze wyzwania rurkowe. Zaczynamy od prostych figur i obrotów, które każda osoba będzie w stanie zrobić po instrukcjach Trenerki.

Chciałabym spróbować, ale boję się, że nie dam rady

Bardzo wiele osób ma takie obawy, myśląc o Pole Dance. Jednak idą na swoje pierwsze zajęcia i okazuje się, że te myśli były niepotrzebne. Wsparcie Trenerki i Grupy daje poczucie bezpieczeństwa i dużego kopa motywacyjnego. Okazuje się, że to, co wydawało się niemożliwe – jednak jest na wyciągnięcie ręki 🙂

Czy są ograniczenia wiekowe?

Najmłodsza nasza Kursantka zaczęła w wieku 4,5 roku, natomiast górna granica? Ciężko ją określić. Pewna Pani zaczęła w wieku 59 lat, nie mając żadnego zaplecza sportowego. Miała tryb siedzący, bolały ją plecy i pewnego dnia postanowiła, że musi coś z tym zrobić. Zapisała się na Pole Dance i świetnie daje sobie radę!

Więcej o 59-latce, która zaczęła Pole Dance (kliknij)

(obecnie ma 71 lat…i nadal ćwiczy 💓)

pole dance warszawa bemowo ursus
Greta Pontarelli, jedna z najstarszych Pole Dancerek – autorytet

Czy muszę być rozciągnięta/ silna żeby zacząć chodzić na zajęcia pole dance?

Nie, ponieważ wzmocnisz się i rozciągniesz w trakcie zajęć, uczęszczając regularnie na zajęcia 🙂 Zobaczysz różnicę po miesiącu trenowania, a później po każdym kolejnym tygodniu/ miesiącu ćwiczeń.

To jest proces, a my pomożemy Ci w tym procesie – abyś była silniejsza i bardziej rozciągnięta!

Na zajęcia przychodzą tylko szczupłe dziewczyny?

Nie! Na zajęcia przychodzą Kobiety w różnych rozmiarach i “w każdym kształcie”, w różnym wieku – i to jest piękne! Każda jest inna i każda wyjątkowa!

Jak się ubrać na zajęcia?

Zabierz ze sobą krótkie spodenki (takie do połowy ud będą dobre), koszulkę z krótkim rękawem. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach 🙂

Jeśli jesteś zmarźluchem – możesz wziąć ze sobą bluzę i ew spodnie dresowe, narzucając całość na czas rozgrzewki.

W dniu zajęć nie smaruj się balsamem do ciała.

Czy schudnę chodząc na zajęcia pole dance?

Oczywiście, pole dance + zbilansowanie odżywianie sprawi, że zmniejszą się obwody (jeśli ciało oczywiście tego potrzebuje). Jeśli zależy Tobie na schudnięciu – skontaktuj się z dietetykiem 🙂

Jak się zapisać?

Napisz do nas na messengerze Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo/ Ursus

Zobacz Grafik