Jakie spodenki do pole dance

Wiele Kursantek na początku swojej drogi zastanawia się – jakie spodenki do pole dance powinna zakupić? Oferta sklepów sportowych jest dość szeroka. Marki, które specjalizują się w tym i szyją stroje do pole dance, nie ułatwiają sprawy. Oferują szeroki wachlarz przepięknych strojów na rurkę.

Zatem jak wybrać te jedyne?

Na początku swojej drogi wiele osób wybiera sportowe, zakryte spodenki do pole dance. Po pierwsze – dają one wygodę i komfort.

Po drugie – nie odkrywasz zbyt dużo ciała (no jak to tak na pierwszych zajęciach 😉 )

Te bardziej zasłaniające shorty znajdziesz np. w Decathlonie

Spodenki do pole dance na pierwszych zajęciach vs. kilka miesięcy później…

Podsumowując – takie shorty są fajne na początku Twojej przygody z rurką – nie będziesz martwiła się tym czy ktoś właśnie nie obcina Twoich pośladków 😉

Jednakże wraz z Twoim rozwojem i spodenki pole dance ulegną zmianie! Będziesz uczyć się trików, gdzie będziesz musiała „przykleić się” do drążka kawałkiem pośladka czy złapać rurkę głęboko między udami.

If you know what I mean 😉

„Bikery” w tym przypadku odpadają! Ale wiele pole dance’owych marek ma w zanadrzu wspaniałe kroje dla średniozaawansowanych czy zaawansowanych Pole Dancerek!

Sprawdź ofertę takich sklepów jak Dushko, Control, NARA, Hash, Eagle

Paseczki, siateczki, welurowe, bawełniane – słowem do wyboru do koloru!

Podsumowując – na zajęcia pole dance zabierz ze sobą spodenki, w których będziesz czuła się swobodnie! Przede wszystkim Ty i Twój komfort <3

Pamiętaj o jednej, ważnej rzeczy!

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pole Dance – pamiętaj też proszę o jednej, bardzo ważnej rzeczy.

Nikt nie patrzy na to czy masz duże pośladki czy cellulit na udach. Z doświadczenia wiemy, że każda Kobieta w Twojej (obecnej lub przyszłej grupie) myśli podobnie.

„Co jeśli ta Ania z rurki obok zobaczy, że mam cellulit? Czy widać go jak siadam na rurce?” – nie. Ania z rurki obok nie widzi, bo albo jest zajęta analizą tego, jak ma wykonać figurę, którą właśnie pokazała Trenerka albo patrzy z podziwem jak Ty ją właśnie wykonujesz.

Dlatego zapisuj się na zajęcia, zabierz ze sobą wygodny strój do pole dance i baw się dobrze na zajęciach!

Obrazek: Pole Dancing Adventures

A po czym poznać dobrego instruktora? Przeczytaj artykuł na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *