Gabi

Instruktorka Pole Dance University – Aerial Hoop Warszawa Bemowo

1. Twoje motto to?

Małymi krokami można osiągnąć wszystko, nie ma rzeczy niemożliwych! 💪

2. Najczęstsze słowo lub zdanie, które powtarzasz podczas warsztatów?

Palce, palce, palce! 😂

3. Ulubiona figura?

Cocon! Na rurce, na kole, wszędzie gdzie się da! 


4. Bez czego nie możesz żyć?

Nie mogę żyć bez muzyki, tańca… 🎶 i porannej kawy! W rezultacie prawie wszystkie czynności dnia codziennego wykonuję „pląsając” do rytmu jakiegoś hitu.


5. Rada dla Kursantek? 🙂

Po pierwsze nie poddawać się, słuchać swojego ciała, stopniowo dążyć do celu i przełamywać wszystkie strachy oraz słabości  🤗

6. Ulubiona potrawa?

Pierogi z kapustą i grzybami od mojej Babci 💕

7. Gdzie byś pojechała na wymarzone wakacje i co byś tam robiła? 

Przede wszystkim Sri Lanka – marzy mi się odwiedzenie tamtejszych plantacji herbaty 🍵

8. Jakie masz inne zainteresowania/ pasje?

Teatr  <3 

9. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Aerial Hoop?

Na początku trenowałam pole dance. Z czasem zwykłe rurkowe treningi przestały mi wystarczać, a w Warszawie zaczęły otwierać się szkoły oferujące zajęcia Aerial Hoop – oczywiście musiałam spróbować! Koło okazało się strzałem w dziesiątkę, idealnym uzupełnieniem i urozmaiceniem moich dotychczasowych treningów. W rezultacie teraz muszę dzielić czas pomiędzy te dwie miłości.


10. Co najczęściej robisz rano po wstaniu z łóżka?

Przede wszystkim – koniecznie poranna kawa. Dzięki czemu funkcja otwierania oczu działa 🤣

aerial hoop warszawa
Aerial Hoop Warszawa

Taniec i aktywność fizyczna towarzyszyły mi od zawsze. Próbowałam różnych dyscyplin i styli, ale nigdzie nie mogłam zostać na dłużej. Na swoje pierwsze zajęcia pole dance poszłam pod koniec 2016 r. i praktycznie od razu przepadłam.

Odnalazłam w tym sporcie wszystko, czego szukałam w dotychczasowych aktywnościach

Po pierwsze taniec, elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego, a także akrobatyki i stretchingu. Każda kolejna nauczona figura pokazywała mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne co mnie ogranicza to mój własny strach. W rezultacie od 2019 roku sama prowadzę treningi pole dance oraz aerial hoop i staram się zarażać tą pasją moje kursantki i kursantów.

Przede wszystkim na zajęciach skupiam się na dokładnym tłumaczeniu każdej figury, rozkładając ją na czynniki pierwsze. Staram się zwracać uwagę nawet na te najdrobniejsze detale, dzięki czemu całość wygląda perfekcyjnie. W rezultacie trening jest bezpieczny i zdrowy.

Jednakże oprócz części „pole/hoop” bardzo ważna jest dla mnie część „aerial dance”, ucząca płynnych przejść między figurami. W rezultacie łączenia ich w dłuższe combosy. Przede wszystkim pozwalająca zbudować pewność siebie, grację i świadomość własnego ciała.

Dlatego zapraszam Cię na moje zajęcia w Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo/ Wola

Sprawdź, kiedy Gabi ma warsztaty – Grafik