Czy Pole Dance jest dla młodzieży?

Pole Dance staje się coraz popularniejszy wśród nastolatek. Być może Twoja córka już Ciebie pytała czy zapiszesz ją na pole dance, a Ty zastanawiasz się czy Pole Dance jest dla młodzieży? (Warszawa)

Przede wszystkim jak dzieci i młodzież postrzegają Pole Dance?

Po pierwsze dla nich jest to świetna zabawa i możliwość spędzania czasu z rówieśnikami (tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach). To czas dla nich, kiedy mogą rozwijać swoje zainteresowania, próbować nowych aktywności i sprawdzać, co im się podoba. Po drugie – Twoja pociecha zyska niewspółmierne korzyści z regularnych zajęć!

Jakie Twoje dziecko uzyska korzyści, jeśli zapiszesz je na pole dance dla młodzieży?

• przede wszystkim pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczneredukuje stres i niepokój (bardzo ważne, zwłaszcza teraz)
  • buduje poczucie własnej wartości (nabywa nowe umiejętności, jest w czymś dobra!)
  • budowanie umiejętności społecznych (poprzez zajęcia w grupie – w rezultacie budowanie relacji, umiejętność współpracy w zespole, poznawanie zasad zdrowej rywalizacji oraz umiejętność odnoszenia porażek)
  • buduje dobre nawyki dbania o siebie
  • zmniejsza prawdopodobieństwo otyłości i nadwagi, a w rezultacie obniża czynniki cukrzycy typu 2 i chorób serca w przyszłości
  • lepsza koordynacja
  • poprawa koncentracji
pole dance dla młodzieży warszawa
Pole Dance dla młodzieży Warszawa

Ważne jest również, abyśmy jako rodzice mieli świadomość zapotrzebowania nastolatka na ruch i szkody wynikające z jego braku.

Pole Dance dla młodzieży Warszawa

A może Twoja Nastolatka ma zadatki na Zawodniczkę?

Od września ruszają nowe grupy od podstaw dla Nastolatek (Pole Teens):

URSUS (ul. Ryżowa 44):

• poniedziałki g. 17 (grupa od podstaw)
  • środy g. 17 (grupa od podstaw)

BEMOWO (ul. Człuchowska 66):

• środy g. 17 (grupa od podstaw)
  • czwartki g. 17 (grupa od podstaw)
  • piątki g. 17 (grupa średniozaawansowana)

Pełny grafik dostępny:

Bemowo oraz Ursus

Przeczytaj też artykuł Jak Pole Dance wpływa na sylwetkę

Pomóż swojemu dziecku odkryć nową pasję, a za jakiś czas będzie Tobie za to wdzięczne! Niech zacznie budować nawyk dbania o siebie i swoje zdrowie! Dodatkowo Pole Dance to pasja, która się nie nudzi! Zawsze jest coś nowego! Zapisz swoją córkę na rurkę już dziś 🙂