Agata

Instruktorka Pole Dance University – Pole Dance Warszawa Bemowo

Instruktor Pole Dance Warszawa/cross/OCR

Czynna zawodniczka biegów przeszkodowych i NINJA.

Brała udział w programach takich jak „Ninja Warrior Polska” (pokonywanie toru sprawnościowego) oraz „Euro Games Italy” (konkurencje sportowe z wykorzystaniem własnej masy ciała).

pole dance warszawa bemowo
Agata Bagrowska – Pole Dance University

O pole dance dowiedziałam się ok. 3 lat przed tym jak zaczęłam ćwiczyć. Zawsze chciałam spróbować, lecz nie miałam odwagi pójść sama na zajęcia (koleżanki nie chciały). Po pewnym czasie stwierdziłam – to jest ten moment, po co zwlekać. Tak oto zaczęła się moja miłość ❤️ Przede wszystkim na początku nie miałam siły wejść na rurę. Po pierwsze moje ręce nie chciały pracować tak jak bym chciała. Przez co wszelkie figury na ręce były poza zasięgiem… Ale nogi, to był mój atut. W rezultacie wszystkie chwyty pod kolanem wchodziły jak złoto.

Z czasem zaczęłam wychodzić ze strefy komfortu, wzmacniać siłę i chwyt

Jednakże wraz ze wzrostem świadomości ciała zaczęły pojawiać się pierwsze dynamiczne ruchy, przejścia, zeskoczki. I miłość trwa do dziś, na zawsze

Na moich zajęciach stawiam na siłę oraz koordynację. Przede wszystkim głównym celem jest zwiększenie świadomości Naszego ciała.

Artykuł: Za co Kobiety kochają Pole Dance?

pole dance warszawa wola
Agata Bagrowska – Pole Dance University

Sprawdź grafik i zajęcia z Agatą

Agata jest pełną pasji instruktorką, która wprowadzi Cię w świat pole dance w Warszawie na Bemowie! Krok po kroku wytłumaczy każdą figurę, pokaże tyle razy, ile będziesz potrzebować. Dzięki temu Pole Dance doda Tobie energii na cały dzień! Pole Dance University to miejsce dla Kobiety takiej jak Ty! Spróbuj czegoś nowego, odnajdź nową pasję, poznaj nowe, ciekawe osoby. Sprawdż, jak Pole Dance potrafi urozmaicić Twój dzień!

Żadna inna rzecz nie da Ci tyle wolności co pasja. Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo.

Artykuł: Jakie spodenki na pole dance?

Pokochaj Pole Dance tak samo jak i my. Coś więcej o Pole Dance?