Poziomy zaawansowania

Prosimy o uczęszczanie na zajęcia na swoim poziomie zaawansowania. Jeśli nie pasują Ci godziny Twojego poziomu to możesz ewentualnie rozważyć uczestnictwo w grupie o 1 poziom niżej/wyżej. Trenerki prowadzą program podczas zajęć dla konkretnego poziomu, określonego w grafiku.

Poziom: Pole Dance od Podstaw (P0)

Jeśli nie miałaś styczności z rurką lub chodziłaś do innej szkoły przez krótki okres lub miałaś dłuższą przerwę – zacznij od podstaw.

W tych grupach od początku uczymy wszystkiego krok po kroku – od chodzenia przy rurce, poprawnej postawy i pierwszych obrotów. Jest to baza do nauki kolejnych figur.

Jakich figur nauczysz się na tym poziomie: Basic Spin (cyrkiel), Ballerina Pose, Fireman Spin, Cross Leg Fireman, Firelady, Basic Climb, Step and Slide, Front Hook, Back Hook, Cross Knee Seat (Basic Seat), Crucifix.


Poziom: Pole Dance Początkujący 1 (P1)

Kolejny poziom wtajemniczenia. Będąc na tym poziomie poznasz kolejne podstawowe obroty, pojawią się nawet łączenia 2 obrotów razem. Poznasz figury w podchwycie oraz takie, gdzie chwyt będzie pod kolanem. Będziesz szlifować to, czego nauczyłaś się do tej pory oraz rozpoczniesz naukę nowych figur.

Jakich figur, wprawek i wariacji będziesz się m.in. uczyć na tym poziomie: Attitude, Chair Spin, Backwards Stag, Boomerang, Carousel, Cartwheel, Forearm Stand (stanie na przedramionach), Cross Ankle Seat, Side Spin, Twisted Crucifix, Tinkerbell, Z-Seat, Martini, Forearm Climb (chwyt na przedramieniu, wspinaczka na przedramieniu), Elbow Seat, Layout, Split Seat, wprawki do Basic Invert


Poziom: Pole Dance Początkujący 2 (P2)

Na tym poziomie kontynuujemy szlifowanie ćwiczonych wcześniej figur, poznajemy łączenia. Zaczynamy też kolejne wprawki do figur odwróconych, więcej wspinamy się po rurce w celu wykonania figur.

Jakich figur, ich wprawek i wariacji będziesz się m.in. uczyć na tym poziomie: Cradle, Corkscrew Basic Grip, Peter Pan, Cross Knee Release, Inverted Crucifix (Crucifix), Rag Doll, Jasmine, Genie, Basic Flag, Skater, Figurehead, Half Embrace, wprawki do Cupida, Viva, Wrist Seat, Side Climb, Tucked Scorpio, wiele wprawek, czyli ćwiczeń przygotowujących do takich figur jak: Gemini, Scorpio, Butterfly, Superman, Shouldermount oraz Inverted Straddle (Vka)


Poziom: Pole DanceŚredniozaawansowany 1 (Ś1)

Na tym poziomie będziesz szlifować poznane figury, robić z nich progresje oraz łaczyć w kombosy. Czekają się również wprawki do kolejnych, fascynujących figur 🙂

Jakie figury będziesz szlifować oraz uczyć się – ich wprawek i wariacji m.in. na tym poziomie: Hero, Cross Ankle Release, Cupid, Plank, Tea Pot, Twisted Viva, Advanced Jamilla, Lotus, Rocketwoman, Inverted Straddle (Vka, bardziej siłowe wersje), Gemini, Scorpio, Butterfly, Superman, Shouldermount, Handstandy, Iguana i jej wariacje, Hip Holdy, wprawka do Brass Monkey, Scorpio Flatline, Reiko Split, Tight Holdy, wprawki do Handspringa


Poziom: Pole Dance Średniozaawansowany 2 (Ś2)

Na tym poziomie będziesz szlifować poznane figury, robić z nich progresje oraz łaczyć w kombosy. Czekają się również wprawki do kolejnych, fascynujących figur 🙂

Jakie figury będziesz szlifować oraz uczyć się – ich wprawek i wariacji m.in. na tym poziomie: Wariacje i progresje figur poznanych na wcześniejszych poziomach oraz łączenia tych figur w combosy. Np. Archer, Cloud, Flower, Inverted D, Marlo’s Fish, Extended Butterfly, Open Handglider, Prana, Brass Monkey, Handspring z góry i wprawki z dołu, Inverted Unicorn, Triangle, The Felicity, Zig Zag Handstand


Poziom: Pole Dance Zaawansowany (Z)

Na tym poziomie będziesz szlifować poznane figury, robić z nich progresje oraz łaczyć w kombosy. Jesteś już na wysokim poziomie – Twoje ciało jest naprawdę silne i nieźle rozciągnięte.

Jakie figury będziesz szlifować oraz uczyć się – ich wprawek i wariacji m.in. na tym poziomie: Wariacje i progresje figur poznanych na wcześniejszych poziomach oraz łączenia tych figur w combosy.