Karolina Sobieraj Szymańska

Właścicielka Pole Dance University – szkoły pole dance Warszawa Bemowo/ Wola, Trener Personalny. Przed wylotem do Australii zdobyła Mistrzostwo Europy oraz Mistrzostwo Hiszpanii w kategorii Duety w parze z Kasią Bigos. Po przylocie do Sydney została Head Coachem w Studio Exclusive, gdzie poza prowadzeniem zajęć zajmowała się szkoleniem instruktorów. Po pracy udoskonalała swój warsztat pod okiem Andrei Ryff w grupie Next Level Elite, jednej z najlepszych pole dancerek w Australii. W rezultacie jej umiejętności diametralnie skoczyły.

Podczas swoich warsztatów organizowanych w całym kraju przeszkoliła ponad tysiąc osób, a jako członek kadry Pole Dance Camp Polska rozwijała umięjętności najlepszych instruktorów.

Karolina Sobieraj Szymańska Pole Dance

W 2017 roku zasiadła w jury podczas prestiżowych zawodów Vertical Fit Championship, dzięki czemu miała przyjemność oceniać najzdolniejszych zawodników w kraju.

Na przestrzeni 2017 oraz 2018 roku przygotowywała zawodników do turniejów Pole Dance w kategorii Duety. Każdy z nich stanął na podium.

Przede wszystkim sport jest pasją Karoliny. Najpierw zaczynała od tańca towarzyskiego zdobywając liczne nagrody. Następnie kilka lat poświeciła graniu w piłkę ręczną. W rezultacie ta sportowa ścieżka doprowadziła ją do Pole Dance.

pole dance warszawa bemowo ursus
Karolina Sobieraj Szymańska

Opiekun merytoryczny projektu poledancetutorials.pl

Jest Absolwentką AWF, swoją pracę magisterską z 2012 roku zatytułowała „Pole Dance jako nowoczesna forma rekreacji – w świetle badań”.

Autorka Katalogu Figur Pole Dance

Prywatnie szczęśliwa żona, uwielbia podróżować wraz z Mężem wszędzie tam, gdzie jest ciepło.

Osiągniecia:

• Otwarte Mistrzostwa Polski Pole Sport, kat. duety (Bydgoszcz) 2015 – 1 miejsce
  • Pole Art Spain, kat. duety (Mallorca) 2015 – 1 miejsce
  • European Pole Sport Championships, kat. duety (Praga) 2015 – 1 miejsce
  • Finalistka Encore! Pole Show (Sydney, Australia) 2016
  • Esensai Championships, kat. duety (Gdańsk) 2017 – 1 miejsce

Sprawdź Grafik i warsztaty z Karoliną

European Pole Sport Championships – Kasia Bigos & Karolina Sobieraj Szymańska

Pozwól, że zabiorę Cię do świata Stretchingu oraz Pole Dance,

dzięki czemu poznasz siebie jeszcze bardziej

„Pozwól, że zabiorę Cię do świata Pole Dance, dzięki czemu poznasz siebie jeszcze bardziej. W rezultacie przełamiesz swoje lęki i bariery. Zwiększy się Twoja pewność siebie (to gwarantuję!), dlatego sama przekonasz się, że niemożliwe nie istnieje! Osobiście zaczęłam swoją przygodę z pole dance jako zakompleksiona dwudziestoparolatka z nadprogramowymi kilogramami. Z czasem zaakceptowałam swoje ciało, ale dopiero po kilku miesiącach zauważyłam, że zrzuciłam kilka kilo. Nie widziałam tego wcześniej, bo pole dance tak mnie wciągnął, że nic więcej się nie liczyło!”

European Pole Sport Championships – Kasia Bigos & Karolina Sobieraj Szymańska